Yükleniyor...

Kategoriler

ÖnerilenVarsayılan görsel

Genel Bilgilendirmeler

Bu kategori çoğunlukla sürücü veya benzeri müşterilerimizin bilmesi gereken sayfalar yer almaktadır.

ÖnerilenVarsayılan görsel

Kasko Sigortası Yazıları

Kasko sigortası, aracınızın kaza geçirmesi, yanması, çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alan bir sigorta türüdür.

ÖnerilenVarsayılan görsel

Trafik Sigortası Yazıları

Trafik sigortası, kara yollarında seyir halindeyken meydana gelen kazalarda karşı tarafta oluşabilecek zararların karşılanmasını sağlayan bir sigorta türüdür.

Varsayılan görsel

İnşaat Sigortası Yazıları

İnşaat sigortası, inşaat tamamlanana kadar meydana gelen beklenmedik zararlara karşı güvence sağlayan bir mühendislik sigortası türüdür.

Varsayılan görsel

İş Yeri Sigortası Yazıları

İş yeri sigortası, iş yerinizi ve iş yerindeki malları güvence altına alan bir sigorta türüdür.

Varsayılan görsel

Konut Sigortası Yazıları

Konut sigortası, evinizi ve içindeki eşyaları, su baskını ve deprem gibi doğal afetlerden hırsızlık ve yangına kadar pek çok riske karşı koruyan geniş kapsamlı bir sigorta çeşididir.

Varsayılan görsel

Ortak Alan Sigortaları

Ortak Alan Sigortası sayesinde birlikte kullandığınız alanlar(siteler, apartmanlar) da bu alanlara gelecek zararları karşılamaktadır.

Varsayılan görsel

Otel Sigortası Yazıları

Otel sigortası, otel binanızın ve demirbaşlarınızın uğrayacağı zararları, satın alınan teminatlar dahilindeki risklere karşı sigorta eder.

Varsayılan görsel

Sağlık Sigortası Yazıları

Sağlık sigortaları, kaza ya da hastalık gibi durumlarda, poliçenizde yer alan teminatlar doğrultusunda sağlık masraflarınızın belli bir kısmını ya da tamamını karşılayan sigorta türüdür.

Varsayılan görsel

Yangın Sigortası Yazıları

Yangın sigortası, ticari ve özel amaçla kullanılan her türlü bina ve yerleşim alanının kendiliğinden oluşan yıldırım, yangın, infilak gibi fiziki hasarlarını karşılayan bir sigorta türüdür.

Önerilenler Yükleniyor...